Bandárie - Naše tábořiště

Táborová prima Bandička jezdí na tábory i víkendové akce pěkně do vlastního. Máme vlastní tábořiště v jižních Čechách, ale do Prahy je to blíže než do Českých Budějovic. Bandárie je ve strakonickém kraji, ale Příbram máme blíže. Ale i tak je poznat že jsme na jihu. Samé rybníky, krásná pole i hravé lesy. Bandárie. To je místo které si každý zamiluje. Čistá příroda. Dokonalý klid. Samota. Jsme na konci světa. U nás doslova dávají lišky dobrou noc a srnky zase dobré ráno.

Téměř 20.000 m2 uprostřed lesů

Samotná Bandárie se rozprostírá na 20.000 metrech čtverečných. Když vyjdete z jídelny, jste de facto hned v lese. Jeden konec sousedí s nádherným lesem. Druhý konec s rybníkem. Centrální park pro hry. Stálá lukostřelnice na jihovýchodě i hřiště na severozápadu. Hřiště s domečky pro nejmenší nebo velké centrální ohniště pro večerní táboráky a hrátky na kytaru, cajon nebo harmoniku.

Chatkové tábořiště s pořádným zázemím

Bandárie je klasické tábořiště s chatkami pro děti, se zděnou hlavní budovou i toaletami. Jídelna pojme 80 osob. Bandárie je průběžně modernizované a rekonstruované tábořiště, které nabízí pohodlí i kontakt s přírodou. Moderní výdobytky jako WiFi nebo vlastní technologie na úpravu pitné vody jsou samozřejmostí. Bandárie vsází na kvalitu. Posledních 5 let se neustále modernizuje. Ano. Ještě je na ní hodně práce, ale už nyní předbíhá mnoho tábořišť, kde se jede jen na kvantitu ubytovaných bez ohledu na údržbu a investice.