Vedoucí oddílů na dětském táboře

Kdo je to vedoucí oddílu? Vedoucí táborového oddílu je milá, vstřícná, veselá a pohodová osoba, která má na starosti cca. 12 děti jedné věkové kategorie, kterým organizuje celkový pobyt a program v průběhu tábora. K sobě na pomoci má ochotného praktikanta nebo praktikantku. Tato dvojice je zodpovědná za zábavu, dobrodružství, pohodu a náladu dětí ve svém oddíle a dohlížejí na každý aspekt táborového pobytu. Vedoucí nese zodpovědnost za celkovou spokojenost dítěte a jeho rodičů a vytváří s táborem dlouhodobé vztahy, aby spokojené dítko mělo chuť a zájem jet s námi další rok na stejný tábor.

Naši vedoucí

Naši oddíloví vedoucí jsou srdcaři na správném místě. Pro dětskou radost na sobě i uzel udělají. Poznáte je podle toho, že nikdy nejsou unavení a s úsměvem na tváři jdou do dalšího letního dobrodružství, které s radostí připravují našim dětem. Když vedoucí oddílu odvádí poctivou práci, a to i přes veškerou únavu, je nabit pozitivní energií, kterou si odváží i z Bandárie domů.

Niki a Honza
Terka Šikulka Borůvková
Tomáš alias Tomato na pouti u kola štěstí
Vedoucí Terka s dětmi při programu

Hledáme nové talenty a tváře na nejlepší dětský tábor

Nové tváře i čerstvá krev se hodí a tak dáváme příležitost i zájemcům, kteří s námi na táboře nikdy nebyli. Možná právě ty máš zajímavou táborovou zkušenost, kterou bys mohl obohatit naše nadupané tábory. Chceš se stát našim novým vedoucím? Máme jen pár základních požadavků. Tak zapadni do naší party (Bandičky). Se vším ti rádi pomůžeme a nikdy na to nebudeš sám! S námi se na táboře neztratíš :)

Naše požadavky na táborové vedoucí

  • Věk od 19 let,
  • být zodpovědným dospělákem a hravým dítětem zároveň,
  • zdravotní stav bez omezení, fyzicky a psychicky způsobilý pro práci s dětmi,
  • aktivní, vstřícný a spolehlivý přístup k dětem, programu a kolektivu,
  • ochota učit se nové věci a vést kolektiv,
  • akční a být pro každou srandu,
  • být milujícím náhradním rodičem svěřeným dětem po dobu tábora,
  • a schopen připravit se a dodržovat standard, program, plán, režim a řád tábora.

Co získáš?

Mimo zážitků, dobrodružství a osobních zkušeností do života, získáš i plně uhrazený pobyt dospěláka v hodnotě 5.800 Kč + vstupy zdarma na koupaliště, zámek i vstupenky na V.I.P. představení. Na vedoucí při úspěšné realizaci čeká zajímavý Bonus.

Potvrzení dobrovolné praxe a kreditů pro pedagogické školy nebo zaměstnavatele.

Chodíš na školu, která vyžaduje potvrzení o dobrovolné praxi například z dětského tábora? Taková potvrzení běžně našim vedoucím vystavujeme. Stačí si jen o něj říci.

Mrkni na termíny níže a ozvi se telefonicky nebo vzkazem.

Termíny jednotlivých turnusů

Máš zájem se k nám přidat? Stačí se ozvat. Zavolej nebo nám napiš.

Už stačí jen a my se vám co nejdřív ozveme