Praktikanti na dětském táboře

Kdo je to praktikant? Praktikant na táboře je zpravidla mladý člověk, který nemá věk ani potřebné zkušenosti aby už vykonával samostatnou pozici oddílový vedoucí a tak jede jako pravá ruka vedoucího a pomáhá mu se vším, co je zrovna zapotřebí: pomoc s organizací oddílu, zajišťování hygieny, příprava pomůcek a vybavení do her a programu a mnoho dalšího, čímž se učí jak takový tábor, oddíl a děti fungují z pohledu dospělých, aby za rok, za dva či tři jel jako vedoucí oddílu a byl to zase on, kdo bude učit a předávat své zkušenosti dál mladším.

Naši praktikanti

Většina našich praktikantů jsou odrostlé děti z našich táborů. Ačkoliv odrostli dětskému věku, neumí si léto bez tábora představit. A proto se k nám přidali a jezdí s námi jako táboroví praktikanti.

Praktikantka Natálka při lukostřelbě
Natálka - praktikantka
Katka  praktikantka

Hledáme nové talenty a tváře na nejlepší dětský tábor

Nové tváře i čerstvá krev se hodí a tak dáváme příležitost i zájemcům, kteří s námi na táboře nikdy nebyli. Možná právě ty máš zajímavou táborovou zkušenost, kterou bys mohl obohatit naše nadupané tábory. Chceš se stát našim novým praktikantem? Máme jen pár základních požadavků. Tak zapadni do naší party (Bandičky). Se vším ti rádi pomůžeme a nikdy na to nebudeš sám! S námi se na táboře neztratíš :)

Naše požadavky na táborového praktikanta

  • Věk od 16 let,
  • být hravým dítětem a zároveň zodpovědným dospělákem,
  • zdravotní stav bez omezení,
  • aktivní, vstřícný a spolehlivý přístup k dětem, programu a kolektivu,
  • ochota učit se nové věci,
  • a schopnost držet se programu a řádu tábora.

Co získáš?

Mimo zážitků, dobrodružství a osobních zkušeností do života, získáš i plně uhrazený pobyt dospěláka v hodnotě 5.800 Kč + vstupy zdarma na koupaliště, zámek i vstupenky na V.I.P. představení. Na nejlepší praktikanty čeká i zajímavý Bonus.

Potvrzení dobrovolné praxe a kreditů pro pedagogické školy aj.

Chodíš na školu, která vyžaduje potvrzení o dobrovolné praxi například z dětského tábora? Taková potvrzení běžně našim praktikantům vystavujeme. Stačí si jen o něj říci.

Mrkni na termíny níže a ozvi se telefonicky nebo vzkazem.

Termíny jednotlivých turnusů

Máš zájem se k nám přidat? Stačí se ozvat. Zavolej nebo nám napiš.

Už stačí jen a my se vám co nejdřív ozveme